Yükleniyor
100₺ ÜZERİ ALIŞVERİŞİNİZE KARGO ÜCRETSİZ

Bizim Kırtasiye

Bizim Kırtasiye, 2010’ten beri kitap, kırtasiye ve oyuncak alanlarında en yeni, en renkli, en ilginç ürünleri, kaliteli bir mağaza ortamında müşterilerine sunmayı amaç edinmiş öncü bir firmadır. Bizim Kırtasiye, sektöründe oluşturduğu mağazacılık anlayışıyla bir çok firmaya da örnek ve ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. Bizim Kırtasiye Mağazaları 7’den 70’e herkesin, geniş ürün çeşitleri arasında aradığını bulabildiği, kendisini ya da sevdiklerini memnun edecek bir sürprizle karşılaşabildiği, kaliteli ve dürüst hizmet alabildiği popüler alişveriş noktalarıdır.

Kitap, kırtasiye, oyuncak ana kategorileri ile birlikte, en yeni filmler, müzik albümleri, oyunlar, hobi ürünleri, hediyelik eşyalar ve keyifli yiyecekler Bizim Kırtasiye raflarında yerini almaktadır. Bizim Kırtasiye Mağazaları, kirtasiye konusundaki uzmanlığı, sunduğu kaliteli markalar ve ürün çeşitleri sayesinde, okul alışverişinin en keyifli, vazgeçilmez adresleridir. Mağazalarında öğrenci ve velilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı başaran Bizim Kırtasiye, eğitim kurumlarıyla yürüttüğü anlaşmalı hizmetlerini de geliştirerek sürdürmektedir. İstanbul’un seçkin eğitim kurumlarının öğrencilerinin okul dönemlerindeki kitap ve kırtasiye ihtiyaçlarını toplu olarak, eksiksiz hizmet anlayışıyla karşılamaktadır.

İstanbul'da Fatih Akdeniz Caddesinde hizmet vermekte olan Bizim Kırtasiye, mağaza sayısını artırmaya ve kurumsal hizmetlerini geliştirmeye devam etmeyi hedefliyor.